Ocean Park Władysławowo

Władysławowo stanowi popularny kierunek w czasie wakacji. Planując wakacje i noclegi we Władysławowie warto udać się do wyjątkowego miejsca, gdzie po przez zabawę dzieci ale i dorośli mogą się wiele nauczyć. Ocean Park Władysławowo jest otwarty w sezonie letnim. Spacerując po parku będziecie mogli poczuć się jakbyście chodzili po dnie oceanu. Spotkamy się tu ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1. Wrażenia są niesamowite zwłaszcza patrząc na największego na świecie płetwala błękitnego mierzącego 34 metry. Na terenie obiektu czekają takie atrakcje jak: żywe rekiny i ryby tropikalne, wodospad i ogniskawodospad, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki itp.
Ciekawostką jest to, że znajdujący się tu plac zabaw jest jedynym największym w województwie pomorskim bezpłatnym placem zabaw. Fajną atrakcją jest możliwość spróbowania przekąsek prosto z oceanu.
W ofercie znajduje się wiele tematycznych atrakcji takich jak:
Wirtualna Rzeczywistość
Wygadany Wielorybek
Ogniska dla grup
Wodospad
Koncerty
Wioska rybacka
Papugarnia
Klocki
Wieloryb
Tor Modeli Zdalnie sterowanych RC
Spotkanie z Tiktokerami
Nauka jazdy na segwayu
Holy Festival – Święto kolorów
Tu trzeba być i poczuć atmosferę tego miejsca, wspaniała zabawa dla całej rodzin, dla grup, dla klientów indywidualnych w każdym wieku.