Noclegi Mrągowo

Mrągowo – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu mrągowskiego oraz wiejskiej gminy Mrągowo. Alejki, ukwiecone skwery, galeria kamiennych rzeźby pod gołym niebem, parki, promenada wzdłuż jeziora Czos zachęcają do spacerów. Na Górze Czterech Wiatrów zostało wybudowane nowoczesne schronisko, w którym oprócz miejsc noclegowych mieści się bar, restauracja, ogólnodostępne toalety, wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Noclegi Mrągowo to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek na Mazurach o każdej porze roku. Warto zatrzymać się na molo, poobserwować wodne ptactwo, żaglówki, łódeczki pływające po jeziorze i festiwalowy amfiteatr. Rodziny z dziećmi mogą aktywnie i miło spędzić czas na mini przystani żeglarskiej Ekomarinie z Centrum Edukacji Ekologicznej. Jeśli szukasz domki nad jeziorem Czos Mrągowo będzie odpowiednim miejscem.

Planując noclegi w Mrągowie warto skorzystać z oferty obiektu Leśny Zakątek. Domek znajduje się w miejscowości Dłużec blisko Mrągowo wśród malowniczych jezior i lasów. Dostęp do jeziora na plażę to około 800 metrów. Jezioro Dłużec położone jest na szlaku kajakowym Krutyni. W tym magicznym miejscu odnajdą się zarówno wędkarze, grzybiarze, miłośnicy sportów wodnych jak i osoby lubiące wycieczki rowerowe czy piesze. Do dyspozycji gości na piętrze znajdują się 2 pokoje, w każdym z nich dostępne są dwa dwuosobowe łóżka. Na dole salon z kominkiem i rozkładaną kanapą, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową oraz piękny, przestronny zadaszony taras. Dla dzieci plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica ,trampolina). Można również skorzystać z grilla, miejsca na ognisko, basenu. Warto także wybrać się do tej turystycznej miejscowości także w sezonie zimowym, wiosennym i jesiennym. Miasto nabiera innego rytmy, a turyści czują, jakby przenieśli się w czasie.