Noclegi Karpacz

Domek w Karkonoszach to najczęściej wpisywana fraza w wyszukiwarce w portalach turystycznych. Komfort, wygoda, lokalizacja oraz cena, te czynniki wpływają na wybór noclegi w Karpaczu. Turyści przybywają do tego miasta z uwagi na Śnieżkę, Królową Karkonoszy, na którą można wejść szlakiem pieszym bądź wjechać kolejką. Znana jest Świątynia Wang, klimatyczny kościółek, który został przeniesiony z Norwegii.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Kamieńczyk zlokalizowany jest w Karpaczu Górnym na wysokości 830 m n.p.m. Położenie Kamieńczyka stanowi doskonałą bazę wypadową w góry oraz na trasy spacerowe. Roztacza się stąd wspaniały widok na Kotlinę Jeleniogórską, Karkonosze i Rudawy Janowickie. Dla Gości przygotowano łącznie 45 miejsc noclegowych. w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych. Ponadt jadalnię – serwujemy smaczne posiłki 2 lub 3x dziennie, bezpłatne miejsca parkingowe, zniżki dla wycieczek szkolnych, służymy informacją turystyczną, miejsce na grilla, możliwość zorganizowania atrakcyjnych wycieczek z przewodnikiem, nauki jazdy na nartach itp.
w odległości 50 m kanapowy wyciąg narciarski (naśnieżany i oświetlony), stok do nauki jazdy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu oraz wypożyczalnia sprzętu przy budynku, przyjmujemy gości ze zwierzętami. Chętnie przyjmujemy grupy zorganizowane: wycieczki szkolne i zakładowe, zielone szkoły, imprezy integracyjne. Dla grup stosujemy zniżki. Popularne są także apartamenty w Karpaczu, to mieszkania 2 lub 3 pokojowe bardzo dobrze wyposażone i urządzone przestronnie i wygodnie.

Wybrane atrakcje Karpacza:
1. węzeł szlaków turystycznych przy ośrodku
2. przystanek autobusowy,
3. Świątynia Wang,
4. liczne wyciągi orczykowe,
5. sklepy spożywcze, pamiątkarskie,
6. Park Wodny Tropicana