Mielno

Wybierając noclegi nad morzem zwykle szukamy spokojnego miejsca, tak aby dobrze wypocząć, jednocześnie oczekujemy ciekawych atrakcji. Takie możliwości czekają na turystów, którzy wybiorą noclegi w Mielnie. Ta miejscowość nadmorska, kryje wiele fajnych miejsc, dla osób w każdym wieku. Mielno jest niezwykle popularnym ośrodkiem wypoczynkowym, położonym zaledwie 12 km od Koszalina. W Mielnie znajdują się dwa bunkry które prawdopodobnie były prochownią bądź stanowiskiem obserwacyjnym. Miejscowość ulokowana na mierzei pomiędzy Jeziorem Jamno a wybrzeżem Bałtyku. Doskonała baza wypadowa na rower, wędkowanie, plażowanie i oczywiście na imprezowanie. Młodzież wybiera domki Mielno, które dają dużo prywatności i swobody. Fortyfikacje te nie mają wejścia, jedynie okna, co sprawia iż ciekawość obiektów jest większa.

Jednak najciekawszym miejscem jest Escape Room Mielno Monter House. Są grupy osób które pragną Mielno noclegi blisko morza aby szybko dostać się na plażę. To zabawa o charakterze gry akcji – polegająca na wydostaniu się w 60 minut z pokoju pełnego zagadek, łamigłówek i wskazówek. Oferujemy dwa pokoje o tematyce Zombie oraz Laboratorium. W wielu nadmorskich miejscowościach możemy spotkać ślady pozostałe po drugiej wojnie światowej. Wielkość jeziora Jamno sprawia, iż można wybrać się w rejs wycieczkowym statkiem Mila. To godzinna wyprawa, która odpręża i pozwala cieszyć się pięknem okolicy. Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona i zradiofonizowana plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Miasteczko zaprasza i kusi swoją ofertą zarówno dzieci, młodzież jak i seniorów. Mileno noclegi to doskonała baza wypadowa, dla każdego kto potrzebuje odetchnąć od miejskiego zgiełku i natłoku codziennych obowiązków. Występujący w Hyde Parku nie potrzebują pozwolenia od lokalnych władz, a wszystkie zarobione pieniądze mogą zatrzymać, nie są opodatkowani. Miasteczko zaprasza i kusi swoją ofertą zarówno dzieci, młodzież jak i seniorów.

Mileno to doskonała baza wypadowa, dla każdego kto potrzebuje odetchnąć od miejskiego zgiełku i natłoku codziennych obowiązków. Bezpieczny zjazd z niej umożliwia łatwiejszy dostęp do plaży osobom z wózkami oraz niepełnosprawnym. Wzdłuż plaży można spacerować promenadą spacerową. Warto wybrać apartamenty w Mielnie Największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona i zradiofonizowana plaża, wokół której znajdują się kawiarnie, restauracje, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. Coraz częściej turyści odwiedzają Mielno poza sezonem letnim, dlatego że jest znacznie mniej turystów, można w spokoju pospacerować plażą, pojeździć na rowerze i rozkoszować się świetnym klimatem.